avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 934 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediu de maternitate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediu de maternitate

am o angajata cu 2 ore ,a nascut pe data de 3 noiembrie 2017 cand pot sa-i desfac contractul de munca.Multumesc !

Alte discuții în legătură

Unde pot sa platesc cotizatia pentru continuitate in munca. ContSters178493 ContSters178493 Am lucrat 1 an de zile la o firma care apoi si-a inchis punctul de lucru.Pe data de 28 octombrie s-a incheiat contractul iar pe data de 30 noiembrie mi s-a ... (vezi toată discuția)
Indemnizație pt. cresterea copilului S12345 S12345 Bună ziua lucrez din noiembrie2017 acum în aprilie trebuie să îmi iau concediu fără plata timp de trei luni si dupa trei luni revin inapoi la servici dar ... (vezi toată discuția)
Data de incetare a cim la pensionarea pentru limita de varsta vanatorul vanatorul Buna seara, O angajata nascuta la data de 3 iunie 1956 indeplineste in 3 noiembrie 2016 cumulativ conditiile pentru pensionare la limita de varsta (60 ani si ... (vezi toată discuția)