Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Suspendare CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Suspendare CIM

In ianuarie 2018 urmeaza sa nasc si momentatan sunt in concediu de maternitate. Intrebarea mea este urmatoarea: contractul de munca cand se suspenda? Acum la intrarea in concediu de maternitate sau in CCi ?
Va multumesc
Ioan Petru Butariu, Contabil