Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... radiere auto prin hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

radiere auto prin hotarare judecatoreasca

Buna ziua,

presupunand ca:
- vanzarea s-a efectuat intre persoane fizice cu domiciliul in acelasi oras
- vanzatorul are contractul de vanzare cumparare tipizat si stampilat (radierea fiscala s-a inregistrat)
- vanzatorul are copie dupa cartea masinii
- vanzatorul are copie dupa talonul masinii completat la rubrica "instrainat catre" cu datele cumparatorului si data la care s-a efectuat vanzarea
- vanzatorul are copie dupa CI a cumparatorului
Puteti sa ma ajutati cu un model de actiune?
Daca este un avocat binevoitor pe acest site care a avut o asemea cauza il rog sa ma ajute cu modelul actiunii.

Multumesc!
Fa o programare pentru CONSULTATIE GRATUITA pe gabrieldragomir.ro si te ajut.
asta faceam acum :)
multumesc!