Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... UNDE FAC PLĂNGERE IMPOTRIVA DIICOT?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

UNDE FAC PLĂNGERE IMPOTRIVA DIICOT?

AM DAT O PRIMA DECLARATIE LA DIICOT IN DATA DE 13 OCTOMBRIE 2017 IAR NUMARUL LA CARE MI S-A ATASAT DECLARATIA UNDE MI S-A SPUS CA MAI POT ATASA ESTE DIN DATA DE 1 AUGUST 2017.UNDE ,CUM CER VERIFICAREA DACA NUMARUL ASTA EXISTA.CE FAC IN ACEST CAZ?DACA PRIMA DECLARATIE AM DAT-O IN DATA DE 13 OCTOMBRIE ATUNCI NUMARUL SUB CARE A FOST INREGISTRATATA TREBUIA SA FIE EMIS DATA DE 13 OCTOMBRIE.UNDE CER VERIFICARE?SI CE SA SPUN?
DANIELA1915, utilizator