Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce mă sfătuiți sa fac?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce mă sfătuiți sa fac?

Cum sa-i fac sa înțeleagă în alt mod juridic. Politie ..Am încercat pe cale miabila.
Alina Florea a scris:

Cum sa-i fac sa înțeleagă în alt mod juridic. Politie ..Am încercat pe cale amiabila.

Pentru coerenta raspunsurilor este de preferat sa continuati sa postati in topicul initial deschis la
23:07, 12 Decembrie 2017