Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA calificare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA calificare

Buna ziua! As dori sa stiu daca pot infiinta un PFA fara sa am o calificare in domeniul de activitate, doar experienta. Ca studii am liceul si o facultate in curs.
~ Conținut șters la cerere ~
Este vorba despre ornamente florale cu flori din gradina. Am realizat decoruri dar fara a avea o activitate de a vinde la florarii, magazine etc. Deci se poate...
Multumesc!
Vedeti in link-ul de mai jos care sunt Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate

[ link extern ]