avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 533 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Guvernul Boc a fost demis
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Guvernul Boc a fost demis

[ link extern ]

Pareri? Ce urmeaza? Eu chiar sunt curios cam ce gen de previziuni facem. Macar asa, de dragul discutiei.

Eu ma gandesc la faptul ca o sa creasca euro. Pentru ca unii se vor gandi serios sa-si repatrieze valuta.

Alte pareri?
Ultima modificare: Marți, 13 Octombrie 2009
Alin Popescu, administrator
Cel mai recent răspuns: Lulica , utilizator 16:10, 15 Octombrie 2009
in sfarsit...=D>
ce va urma...sa speram ca ceva mai bun...un pic mai bine pentru noi...sau sunt prea optimista?
Deja pt mine stirea asta concureaza cu cele referitoare la Sexy Braileanca. Nu conteaza ce urmeaza, nimic nu o sa se schimbe. Nu v-ati convins deja? Cea mai buna metoda e sa ignori tot ce inseamna politica pentru ca te consumi degeaba
nico.simion a scris:
... ce va urma...sa speram ca ceva mai bun...un pic mai bine pentru noi...sau sunt prea optimista?

Buna ziua,
Doamnă, sunteţi tânără, cred.
Nu ştiţi că „De unde nu-i, nici Dumnezeu nu (poate) cere".
A murit regele, traiasca regele!

In afara de cresterea euro, caderea la bursa (pana unde, Doamne!!!), jubilarea presei ca are "papica din belsug"....... in rest toate cum le stim.
Credeti ca cei ce vor sa vina vor fi mai breji? Se vor aburca si mai dihai in spinarea poporului, ca deh!!! sunt in "cautarea timpului pierdut".
De haram a fost, de haram s-a dus....si or sa vina altii tot de haram!!
Nu-mi fac niciun fel de iluzii. Suntem atat de prapaditi, ca n-are cum sa ne fie mai bine!
Alta piesa, alte masti, strada e a aceeasi!
..................
A, am uitat sa zic ...si @Alin Popescu da un tun la rating pe forum....:thumbup::bully::ok:
...................
D-aia s-a perturbat si serverul? :secret:
Ultima modificare: Marți, 13 Octombrie 2009
elga50, moderator
Poate "pica" si forfetarul!

Alte discuții în legătură

Ce parere aveti despre ....? Daniela Vorovenci Daniela Vorovenci EBA a dezvaluit in premiera la b1tv, planurile sale de viitor europarlamentar. Citam: “Mi-am propus Comisia de politica externa si Comisia de buget ... (vezi toată discuția)
Web site for lease: www.romanianpassport.co.il - 1200+ uniqe visitors/mo + #1 google ranking josephe josephe Hello, I am one of the owners of http://www.romanianpassport.co.il . Our site is ranked #1 on Google.com and Google.co.il for the term "Romanian ... (vezi toată discuția)
Un alt mod de a face politica POPA GHEORGHE POPA GHEORGHE [b]Umor negru la scară mondială ![/b] Zambiti, va rog! Traducerea in romana este ingrosata. Textul poate fi o satira naucitoare la adresa drepturilor si ... (vezi toată discuția)