Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Guvernul Boc a fost demis
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Guvernul Boc a fost demis

[ link extern ]

Pareri? Ce urmeaza? Eu chiar sunt curios cam ce gen de previziuni facem. Macar asa, de dragul discutiei.

Eu ma gandesc la faptul ca o sa creasca euro. Pentru ca unii se vor gandi serios sa-si repatrieze valuta.

Alte pareri?
Alin Popescu, administrator
in sfarsit...=D>
ce va urma...sa speram ca ceva mai bun...un pic mai bine pentru noi...sau sunt prea optimista?
Deja pt mine stirea asta concureaza cu cele referitoare la Sexy Braileanca. Nu conteaza ce urmeaza, nimic nu o sa se schimbe. Nu v-ati convins deja? Cea mai buna metoda e sa ignori tot ce inseamna politica pentru ca te consumi degeaba
nico.simion a scris:
... ce va urma...sa speram ca ceva mai bun...un pic mai bine pentru noi...sau sunt prea optimista?

Buna ziua,
Doamnă, sunteţi tânără, cred.
Nu ştiţi că „De unde nu-i, nici Dumnezeu nu (poate) cere".
A murit regele, traiasca regele!

In afara de cresterea euro, caderea la bursa (pana unde, Doamne!!!), jubilarea presei ca are "papica din belsug"....... in rest toate cum le stim.
Credeti ca cei ce vor sa vina vor fi mai breji? Se vor aburca si mai dihai in spinarea poporului, ca deh!!! sunt in "cautarea timpului pierdut".
De haram a fost, de haram s-a dus....si or sa vina altii tot de haram!!
Nu-mi fac niciun fel de iluzii. Suntem atat de prapaditi, ca n-are cum sa ne fie mai bine!
Alta piesa, alte masti, strada e a aceeasi!
A, am uitat sa zic ...si @Alin Popescu da un tun la rating pe forum....:thumbup::bully::ok:
D-aia s-a perturbat si serverul? :secret:
elga50, moderator
Poate "pica" si forfetarul!