avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 574 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Cum pot verifica oferta asigurare
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Cum pot verifica oferta asigurare

Cum pot verifica daca suma care imi spune avocatul meu ca mi-a oferito asiguratorul este adevarata?
Cel mai recent răspuns: darius1827 , utilizator 06:28, 6 Ianuarie 2018
~ Conținut șters la cerere ~
Dar inainte sa semnez pot sa cer ceva in scris si stampilat de asigurare, pentru verificare?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plangere impotriva avocatului alina_z alina_z Buna ziua Ma poate sfatui cineva cum trebuie abordata speta urmatoare: In cazul in care am avut un avocat care trebuia sa ne reprezinte drepturile intr-un ... (vezi toată discuția)
Ce dovadă am că sunt angajată și mi se plătește cass? apar neasigurată în sistem Doina Enache Doina Enache Buna ziua! Am si eu o problema si am cam obosit sa ascult in stanga si in dreapta de aceea va cer ajutorul.. Lucrez de aproximativ 8luni la locul actual de ... (vezi toată discuția)
Accident auto rca in caz de lipsa itp DanGh DanGh Buna ziua, Am avut un accident auto (vina mea complet). Am busit pe cineva direct in spate. Masina este cu revizia mare (care verifica tot) facuta la ... (vezi toată discuția)