Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Cum pot verifica oferta asigurare
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Cum pot verifica oferta asigurare

Cum pot verifica daca suma care imi spune avocatul meu ca mi-a oferito asiguratorul este adevarata?
~ Conținut șters la cerere ~
Dar inainte sa semnez pot sa cer ceva in scris si stampilat de asigurare, pentru verificare?