Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sunt batjocorit pe Facebook. Care este suma maximă pe ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Sunt batjocorit pe Facebook. Care este suma maximă pe care o pot cere ca daune morale?

Daca cineva ma batjocoreste pe facebook pana la ce suma pot sa ii cer daune morale?
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
in cazul in care persoana care m-a botjocorit are profil fals,cu alte nume o mai pot chema in instanta?
O puteti chema in judecata cu conditia sa aflati datele reale de identificare.