avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 228 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sunt batjocorit pe Facebook. Care este suma maximă pe ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Sunt batjocorit pe Facebook. Care este suma maximă pe care o pot cere ca daune morale?

Daca cineva ma batjocoreste pe facebook pana la ce suma pot sa ii cer daune morale?
Ultima modificare: Sâmbătă, 30 Decembrie 2017
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
in cazul in care persoana care m-a botjocorit are profil fals,cu alte nume o mai pot chema in instanta?
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
O puteti chema in judecata cu conditia sa aflati datele reale de identificare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Facebook Dia443 Dia443 Buna. Cineva mia lasat injurii pe Facebook la poze si postari la fel pe profilul meu de Facebook. Are voie sa faca asta ? (vezi toată discuția)
Daune interese ContSters145250 ContSters145250 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: In baza unui contract de inchiriere a unui spatiu publicitar, propr. avea obligatia sa asigure ... (vezi toată discuția)
Hartuire minor dragalinamihaela dragalinamihaela Am o fata de 17 ani care e agresata pe facebook cu tot felul de mesaje urate si comentarii la fotografii foarte injositoare si nu stiu cum sa intervin.Eu sunt ... (vezi toată discuția)