Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contributii la un contract de mandat tip asigurat- ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contributii la un contract de mandat tip asigurat- pensionar

care sunt contributiile la un contract de mandat tip asigurat- pensionar la limita de varsta care nu doreste recalcularea pensiei , renumeratia neta lunara este stabilita in AGA
george-neagu, moderator
N-are importanta daca doreste sau nu recalcularea pensiei, datoreaza toate contributiile din 2018.