Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Incadrare IMM
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Incadrare IMM

Un IMM din romania cu actionar majoritar strain, persoana juridica, se considera intreprindere legata? Firma actionara este din UE
La incadrarea IMM se iau in calcul si cifra de afaceri, valoare active si nr. angajati ai actionarului,
As dori sa accesez fonduri europene si nu stiu unde ma incadrez
Multumesc,
sigur da
Multumesc,