Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... imprumut bancar
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

imprumut bancar

buna ziua! se poate face un imprumut bancar pentru un apartament in care am platit prin vanzare cumparare la notar suma de 13500 de euro urmand pana la sfarsitul lunii mai sa platesc diferenta de 10000 de euro apartamentul a costat 23500 euro
~ Conținut șters la cerere ~
Buna ziua ! Se poate pune apartamentul ca garantie chiar daca nu e platit integral?am platit 13500 euro urmand in luna mai diferenta pana la 23500 euro
Aveti deja ipoteca legala pana il achitati, tine doar de banca daca va acorda imprumut in aceste conditii, eu nu cred. Ap ar trebui sa fie fara sarcini ca banca sa accepte, depinde si de valoarea lui.
Buna ziua! Eu doresc sa achit apartamentul cu suma imprumutata probabil este nevoie de vechiul propietar penrtu acord .Este si interesul lui nu stiu daca este posibil.asa ceva
~ Conținut șters la cerere ~