Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Parerea unui specialist
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Parerea unui specialist

OUG nr 91 / 2017 care modifica si completeaza Lg 153 / 2017 a salarizarii unitare din 06.12.2017 care a aparut on MO in 08.12.2017 , de la ce data i se aplica prevederile, de la data publicarii on MO????
OUG 91/2017 a intrat vigoare la data publicării în Monitorul Oficial al României, Partea I, sub condiţia depunerii lor prealabile la Camera competentă să fie sesizată, dacă în cuprinsul lor nu este prevăzută o dată ulterioară.