Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... incompatibilitate
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

incompatibilitate

daca sunt sef serviciu casierie la o trezorerie pot fi obligata sa fac operatiuni de incasari si plati in numerar ? nu as fi in incompatibilitate eu imi predau mie banii si tot eu ii verific?poate sa imi raspunda cineva daca exista o lege in acest sens?
carinica, utilizator