Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna

Buna am si eu o întrebare sunt nou si va rog sa ma scuzați pt eventualele greșeli . Sunt angajat agent paza pe timp de noapte si de curând am făcut curs de fochist ,fac focul în tipul nopți la centrala ,nu ar trebui sa fiu plătit si pentru asta ?
Aveti in fisa postului si atributii de fochist?
~ Conținut șters la cerere ~
Aveti cumva doua conturi , de raspundeti in numele celui care a initiat acest topic ?
Da am 2 conturi se conectează cu Facebook
Regulament Forum

Fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user). Înregistrarea sub alt nume a aceleiasi persoane se numeste "clona", aceasta practica nu este acceptata in nicio comunitate online iar consecinta este stergerea tuturor clonelor.