avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 901 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna

Buna am si eu o întrebare sunt nou si va rog sa ma scuzați pt eventualele greșeli . Sunt angajat agent paza pe timp de noapte si de curând am făcut curs de fochist ,fac focul în tipul nopți la centrala ,nu ar trebui sa fiu plătit si pentru asta ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:05, 14 Ianuarie 2018
Aveti in fisa postului si atributii de fochist?
~ Conținut șters la cerere ~
Aveti cumva doua conturi , de raspundeti in numele celui care a initiat acest topic ?
Da am 2 conturi se conectează cu Facebook
Regulament Forum

Fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user). Înregistrarea sub alt nume a aceleiasi persoane se numeste "clona", aceasta practica nu este acceptata in nicio comunitate online iar consecinta este stergerea tuturor clonelor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cumparare apartament minor danutz1976 danutz1976 Buna As dori sa cumpar un apartament pe numele fetitei mele de 8 ani.Nu stiu cum as putea proceda.Mentionez ca apartamentul in acest moment este pe numele ... (vezi toată discuția)
O doamnă îmi șterge mereu întrebările Hamarsold300 Hamarsold300 O doamnă îmi șterge mereu întrebările, nu știu ce are cu mine. (vezi toată discuția)