Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Pot recupera taxa auto platita in anul 2009 daca masina a fost radiata in anul 2010 ?
Da..daca mai dețineți ...actele mașinii..Fabyo a scris:

Pot recupera taxa auto platita in anul 2009 daca masina a fost radiata in anul 2010 ?