avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1011 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa mediu

dacă sant al doilea proprietar de autoturism pot beneficia de recuperarea de taxă de mediu va multumesc
Ultima modificare: Vineri, 5 Ianuarie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: dorinaionela , utilizator 00:14, 6 Ianuarie 2018
Poate recupera taxa de mediu doar cel care a platit-o ...cel care a înmatriculat mașină...niku1 a scris:

dacă sant al doilea proprietar de autoturism pot beneficia de recuperarea de taxă de mediu va multumesc


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Timbru mediu 2015 marian112 marian112 Buna ziua, detin un autoturism care a fost inmatriculat intr-un alt judet de catre o alta persoana pt prima data in Romania pe 19.12.2007, nu stiu daca s-a ... (vezi toată discuția)
Platesc taxa de mediu? radupr radupr Buna seara, va retin atentia cu mai multe intrebari. In anul 2012 am achizitionat o masina productie 2005, inmatriculata prima data in Romania in august ... (vezi toată discuția)
Taxa de mediu Ovidiu1991 Ovidiu1991 Buna Seara.Am si eu o dacie 1310 din 1986 mostenita.Pentru a o inmatricula sau a o vinde altei persoane trebuie sa platesc taxa de mediu.Daca a trecut termenul ... (vezi toată discuția)