Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa mediu

dacă sant al doilea proprietar de autoturism pot beneficia de recuperarea de taxă de mediu va multumesc
george-neagu, moderator
Poate recupera taxa de mediu doar cel care a platit-o ...cel care a înmatriculat mașină...niku1 a scris:

dacă sant al doilea proprietar de autoturism pot beneficia de recuperarea de taxă de mediu va multumesc