avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1008 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Restituire taxa auto 2018
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Restituire taxa auto 2018

Buna seara

Pe 30 iunie 2017 am depus un dosar de restituire a timbrului de mediu cu hotarare judecatoreasca definitiva si nu am primi nici un raspuns pana in acest moment. As dorii sa stiu daca mai trebuie depusa o alta cerere si daca mi se restituie si dobanda.

Multumesc

Alte discuții în legătură

Recuperare timbru mediu Roxistef Roxistef Bună Seara! Am câștigat prin instanta, am primit decizia de restituirea taxei timbrului de mediu în Februarie 2018 dar nu se virează banii . Ce ... (vezi toată discuția)
Taxa auto nerecuperata - ce se poate face? butcrysty butcrysty Hotarare Judecatoreasca din 2017 - a curtii de apel Oradea - depusa la Agentia Fondului de Mediu - am asteptat pana la 30 iunie , termen care este obligatoriu ... (vezi toată discuția)
Primesc banii platiti ca timbru de mediu sau nu? iliuta85 iliuta85 Buna ziua!In noiembrie 2017 am depus actele la finante cu hotararea judecatoreasca definitiva pentru restituirea timbrului de mediu,trebuie sa depun si cererea ... (vezi toată discuția)