avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Primesc banii platiti ca timbru de mediu sau nu?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Primesc banii platiti ca timbru de mediu sau nu?

Buna ziua!In noiembrie 2017 am depus actele la finante cu hotararea judecatoreasca definitiva pentru restituirea timbrului de mediu,trebuie sa depun si cererea de restituire (care nu exista cand am depus eu actele),sau pot astepta linistit virarea banilor?MULTUMESC!

Alte discuții în legătură

Decizie restituire timbru de mediu donny donny Buna ziua! Am obtinut de la Curtea de Apel, in noiembrie anul curent, o decizie definitiva de restituire a timbrului de mediu platit acum 2 ani. Doresc sa ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto cu hotarare judecatoreasca elena cailean elena cailean Buna ziua. Am o hotarare judecatoreasca definitiva si irevocabila pentru a mi se restitui taxa auto platita plus taxele (timbrul fiscal de 10%platit de mine ... (vezi toată discuția)
Restituire taxa auto 2018 Pahy Pahy Buna seara Pe 30 iunie 2017 am depus un dosar de restituire a timbrului de mediu cu hotarare judecatoreasca definitiva si nu am primi nici un raspuns pana ... (vezi toată discuția)