Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... indreptare eroare hoarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

indreptare eroare hoarare judecatoreasca

Buna seara,

Instanta de judecata trece gresit in hotarare cuantumul taxei de mediu si cheltuiala de judecata. Se poate formula cerere de indreptare eroare materiala?

Hotararea nu este definitiva.

Multumesc!
intre timp paratii au declarat recurs impotriva hotararii in care s au strecurat greselile pe care vreau sa le indrept.....se mai poate depunere cererea de indreptare eroare materiala in aceste conditii?

multumesc!