Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PLANGERE PENALA SAU PROCES CIVIL
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PLANGERE PENALA SAU PROCES CIVIL

Divuzarea unui material total fals pe un post de TV.
In principiu un proces civil daca considerati ca au fost aduse atingeri/vatamari imaginii si personalitatii dvs prin difuzarea materialului respectiv.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat