avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1068 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PLANGERE PENALA SAU PROCES CIVIL
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PLANGERE PENALA SAU PROCES CIVIL

Divuzarea unui material total fals pe un post de TV.
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 14:02, 7 Ianuarie 2018
In principiu un proces civil daca considerati ca au fost aduse atingeri/vatamari imaginii si personalitatii dvs prin difuzarea materialului respectiv.
Ultima modificare: Duminică, 7 Ianuarie 2018
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Facebook nutymary@gmailyahoo.com nutymary@gmailyahoo.com O persoana are voie sa posteze pe Facebook poza ta cu toata familia si sub ia mesaje jicnitoare si ma denigreaza pe mine cit si familia mea fara voia mea a ... (vezi toată discuția)
Legatura catre cont de facebook marian_d marian_d Buna ziua, Detin un website in care postez informatii despre activitatea unor persoane publice de la nivel local si national. Majoritatea informatiilor ... (vezi toată discuția)
Poze si imagini difuzate fara accordul meu bigpaulie bigpaulie Buna ziua , As dori sa adresez o intrebare comunitati Avocatnet.ro privitoare la faptul ca in prealabil desfasurari cercetarii judecatoresti in dosarul penal ... (vezi toată discuția)