avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 615 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sentința procuror
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Sentința procuror

Bună ziua! Am avut proces mai devreme și procurorul a cerut sa mi se contopeasca pedeapsa și sa merg la pușcărie și sa plătesc cheltuieli de judecata.. Care sunt sansele ca judecătorul sa îmi dea suspendare?
La informatiile pe care le furnizati, nu o sa va poata raspunde nimeni.
Ultima modificare: Luni, 8 Ianuarie 2018
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Am avut control judiciar și între timp am făcut aceeași fapta, conducere fără permis de conducere...
Descrieti exact situatia de fapt.
Ultima modificare: Luni, 8 Ianuarie 2018
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosar penal pentru conducere cu permisul suspendat ibocan ibocan Buna! Am un dosar penal intocmit pe baza conducere cu permis suspendat mi-sa eliberat o dovada cu drept fara circulatie. in intervalul acesteia pana la ... (vezi toată discuția)
Pedeapsa pentru alcoolemie sorana_g sorana_g Buna ziua, ce sanse am sa nu mi se anuleze permisul de conducere ptr conducere cu alcoolemie, daca am mai avut un dosar in 2015 tot pentru alcool. Atunci nu mi ... (vezi toată discuția)
Probațiuni amandina20 amandina20 Am fost oprit de politie și nu am permis de conducere, am și control judiciar 2 ani tot pentru conducere fără permis. Mașina e pe numele prietenei mele ... (vezi toată discuția)