Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sentința procuror
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Sentința procuror

Bună ziua! Am avut proces mai devreme și procurorul a cerut sa mi se contopeasca pedeapsa și sa merg la pușcărie și sa plătesc cheltuieli de judecata.. Care sunt sansele ca judecătorul sa îmi dea suspendare?
La informatiile pe care le furnizati, nu o sa va poata raspunde nimeni.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Am avut control judiciar și între timp am făcut aceeași fapta, conducere fără permis de conducere...
Descrieti exact situatia de fapt.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat