avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 829 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Transfer alocație de stat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Transfer alocație de stat

Bună seara. As dori dacă se poate o modalitate de a afla dacă alocația copilului a fost schimbată de la județul Ilfov la sectorul 3 București. Menționez ca la telefon nu am putut afla prea multe,cererea fiind depusă online din luna noiembrie. Va mulțumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Transfer alocatie de stat AmySor AmySor Buna ziua. As dori sa aflu daca exista vreo modalitate de a afla, daca s-a facut transferul electronic ,de la judetul Ilfov catre Bucuresti pentru alocatia de ... (vezi toată discuția)
Plata prima luna de alocatie a nou nascutului!!! buzurinn buzurinn Buna ziua, am si eu o nelamurire, am fost sa depun dosarul de alocatie si indemnizatiea fetitei ( nascuta 03.07.2013 ) iar doamna de la oficiu mi-a spus pe un ... (vezi toată discuția)
Copilul meu nu primeste alocatie de stat....de ce oare??? pagubita pagubita Sunt din Bucuresti, Sector 3, mama unui copil de 12 ani care merge la scoala regulat, dar de 2 ani nu primeste alocatia de la stat. Motivul? Tatal copilului ... (vezi toată discuția)