Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cum pot scapa de hartuirea surorei mamei vitrege?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cum pot scapa de hartuirea surorei mamei vitrege?

cum pot scapa de hartuirea surorei mamei vitrege care de cind tatal vitreg a avut citeva atacuri cerebrale deci este bolnav trimite in casa sub pretextul de a vedea cum se simte tata tot felul de rude indepartate pe care nu le-a vazut nimeni cu zecile de ani Toti au devenit iubitori fata de mama vitrega de cind aceasta gestioneaza pensia tatalui si conturile acestuia Mentionez ca fratii mamei vitrege sint noua si tatal are in conturi bani strinsi pe care ii doresc toti
~ Conținut șters la cerere ~
Cred ca nu m-am exprimat corect Eu sint infiata de cei doi Tatal vitreg a facut acel testament la notar unde eu apar ca mostenitor rezervatar Problema este ca intre mine si mama vitrega toata viata su existat discutii pe teme diverse lucru de care in acest moment incearca sa profite surorile ei si nepoatele incercind sa ia banii din banca economisiti de tata sa ii ia ei instigind-o contra mea
alice11, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Mama vitrega nu ar accepta Fiind habotnica pentru religie vrea instrainarea banilor dindu-i cadou parohului pentru a putea obtine o parcela in rai si alta parte la nepoate in ideia ca o vor ingriji daca va cadea la pat
Il tine pe tata cu mincare precara obligindu-l sa tina posturile desi are de luat tratament cu multe pastile Il incuie in casa plecind cu orele la plimbare si nu vrea sa imi dea o cheie Baie odata pe saptamina in aceiasi apa in care s-a spalat ea prima ca da nu mai vorbim de nici o iesire afara macar de 10minure cind inca era cald
~ Conținut șters la cerere ~