avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 304 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Afacere
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Afacere

As vrea sa deschid un patinoar artificial functional pe tot parcursul anului , in afara orasului Timisoara.Exista finantare nerambursabila pt proiect si de unde incep ?Multumesc!
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 15:49, 7 Februarie 2018
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene claudiagciobanu claudiagciobanu Buna seara!As dori sa stiu daca pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru deschiderea unei crese particulare.De asemenea si sugestii cu privire la ... (vezi toată discuția)
Obtinere fonduri europene nerambursabile constantin29 constantin29 Buna ziua,as dori sa incep o afacere la tara,prin fonduri europene nerambursabile,si am cateva nelamuriri. Exista vreo posibilitate de a primi fondurile ... (vezi toată discuția)
Fabrica de bors Sorin Ioan Sorin Ioan As putea accesa fonduri europene nerambursabile pentru o fabrica de borș ? (vezi toată discuția)