Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Afacere
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Afacere

As vrea sa deschid un patinoar artificial functional pe tot parcursul anului , in afara orasului Timisoara.Exista finantare nerambursabila pt proiect si de unde incep ?Multumesc!
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.