Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Formula calcul spor ore suplimentare
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Formula calcul spor ore suplimentare

Buna ziua ma ajuta si pe mine cineva cu o lămurire,va rog?cum se calculează sporul pentru ore suplimentare?lucrez intr o firmă privată am salariul net de 1000 lei. Si am 80 de ore suplimentare...cum calculez ce salariu trebuie sa iau?iar orele suplimentare sunt impozitate de stat sau nu? Va rog mult sa ma ajutati cu un raspuns!Multumesc anticipat!
Coritnuza1, utilizator