Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare sediu social si actionariat SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare sediu social si actionariat SRL

Buna ziua! Avem un SRL infiintat in 2015, fara activitate, cu 2 asociati, parti egale. Acum am nevoie sa schimb sediul social si sa introduc alti 3 asociati noi dar scotand unul din asociatii vechi.
Cum se procedeaza ? Pot face actele o singura data pentru ambele modificari ...sau separat ?
activitatea soc este 7112
va rog sa ma ajutati cu info privind cererile si actele necesare.
Multumesc!
george-neagu, moderator
Puteti face ce doriti d-voastra in acelasi timp, completand si depunand o serie de formulare/documente, puteti apela la un specialist.