Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie

Daca am lucrat in Romania 7 ani si am mai mult de 10 ani ci contract in italia ,ma intorc in romania ,pot lua pensie cand ajung varsta?
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_472...
Puteti primi pensie in Romania cand veti indeplini conditiile legale. Sa detineti documentele mentionate in materialul susmentionat pentru cei 10 ani lucrati in Italia.
Multumesc