Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie anticipata pentru anii lucrati in UE
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie anticipata pentru anii lucrati in UE

Am 52 de ani ,am 22 ani lucrati in Romania si 10 ani in Italia .Daca mai lucrez inca 8 ani in Italia adica pina la 60 de ani ,pot beneficia de pensie anticipata atat din Romania cat si din Italia ? Multumesc !
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_472...