Forum Discuţii juridice Executare silită Documente necesare pentru cerere de suspendarea ...
Discuție deschisă în Executare silită

Documente necesare pentru cerere de suspendarea executării actului - Legea 554/2004 -Art.14-15

Care sunt documentee necesare care ar trebui anexate la cererea de suspendarea executării actului administrativ (Decizie de de impunere - Control TVA), conform Legea 554/2004 -Art.14-15, pentru a justificarea a unei pagube iminente, la un srl cu activitatea de fabricatie si cu peste 400 de angajati?
In primul rand, actul administrati, apoi documentele legate de existenta/autorizarea firmei, de indeplinire a unor conditii sau cerinte legale. Un raspuns valabil, nu la modul general poate fi formulat analizand Decizia de impunere cat si cererea de suspendare.
Daca va trimit copie de Decizie de impunere (fara specificatie de firma care a primit acest act) puteti formula unui raspuns? Multumesc