Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am fost jefuit de angajații unei agenții imobiliare ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am fost jefuit de angajații unei agenții imobiliare în UK. Cum și unde pot face o plângere către autorități?

Am fost jefuit la propriu de angajati ai unei agentii imobiliare de la care am avut casa inchiriata in Anglia,Birmingham Va multumesc,de asemenea mi ar fi de mare folos sa gasesc cu ajutorul dumneavoastra un avocat roman in zona
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult dar politia mi spune ca e civila cauza iar citizen advice ma trimete la plimbare,mi au fost furate chiar si actele. .
Este posibil sa fie litigiu civil.
Si daca nu e caz penal poliția nu poate interveni.
Va multumesc,asa s ar parea,dar faptul ca stiu si am vazut persoanele care si au insusit bunurile mele banii.tel mobile laptoop cardurile bancare actele mele,pasaport ,ci,diploma de studii indica un furt ar fi penal asta....
~ Conținut șters la cerere ~