avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 559 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am fost jefuit de angajații unei agenții imobiliare ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am fost jefuit de angajații unei agenții imobiliare în UK. Cum și unde pot face o plângere către autorități?

Am fost jefuit la propriu de angajati ai unei agentii imobiliare de la care am avut casa inchiriata in Anglia,Birmingham Va multumesc,de asemenea mi ar fi de mare folos sa gasesc cu ajutorul dumneavoastra un avocat roman in zona
Ultima modificare: Marți, 23 Ianuarie 2018
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: ovidiutgjiu , utilizator 01:16, 25 Ianuarie 2018
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult dar politia mi spune ca e civila cauza iar citizen advice ma trimete la plimbare,mi au fost furate chiar si actele. .
Este posibil sa fie litigiu civil.
Si daca nu e caz penal poliția nu poate interveni.
Va multumesc,asa s ar parea,dar faptul ca stiu si am vazut persoanele care si au insusit bunurile mele banii.tel mobile laptoop cardurile bancare actele mele,pasaport ,ci,diploma de studii indica un furt ar fi penal asta....
~ Conținut șters la cerere ~

Alte discuții în legătură

Am primit acest e-mail tanasecatalin41@yohoo.com tanasecatalin41@yohoo.com am primit acest email si nu stiu ce este. poate ma ajutati voi sa-mi explicati. ( Hearing of your case in Court N#0185 Notice to Appear, Hereby you are ... (vezi toată discuția)
Prelungire viza de sedere DDDAMORE DDDAMORE I am writing this question in English and offering a Google Translated version of the same question immediately following: [i]I-am scris această întrebare ... (vezi toată discuția)
Citatie pentru o amenda si puncte scazute la licenta de conducator auto Lucius213 Lucius213 Buna ziua, am fost oprit de politie in Anglia si nu aveam datele la mine permis , asigurare a masinii certificat de verificare etc .. masina fiind imobilizata, ... (vezi toată discuția)