avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 796 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Plata impozitelor, dar nu si a amenzilor?
Discuție deschisă în Executare silită

Plata impozitelor, dar nu si a amenzilor?

Exista vreo cale de a-mi plati impozitele, dar nu si amenzile? Chiar daca amenda pe care o am este din 2007, iar cei de la Primarie mi-au zis ca am fost notificat prin poprire pe salar la locul de munca?
Cel mai recent răspuns: AVOCAT ZAHARIA CALIN FLORIN , Avocat 10:28, 23 Ianuarie 2018
Din pacate nu, se vor retine din amenzi prima data.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poprire card Iuliana LAMPA Iuliana LAMPA Buna seara, Vineri am primit instiintare de la banca ca am poprire card pentru suma de 28 euro si 450 (aproximativ). de la o firma de executare silita. Din ... (vezi toată discuția)
Poprire cont bancar, amenzi, primarie, persoana fizica maloscosmin maloscosmin Buna ziua , astazi am primit o instiintare de la banca cum ca m-i s-a pus poprire pe cont de catre primarie , neavand amenzile platite. Tin sa precizez ca ... (vezi toată discuția)
Plata impozitului pe casa conditionata de plata amenzii executate silit de firma de recuperare MirelaDorobantu MirelaDorobantu Buna ziua Aceasta este una dintre probleme cu care va retin atentia. In 2011, fiul meu a fost amendat in 2001 pentru ca nu avea rovigneta. Cum-necum nu a ... (vezi toată discuția)