Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozite cetatean cu dubla cetatenie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozite cetatean cu dubla cetatenie

Sunt cetatean cu dubla cetatenie si pina la ora actuala pt veniturile dobindite in Italia platesc impozite/taxe in italia iar pt veniturile din Romania (am 2 apartamente care le inchiriam)plateam taxe/impozite in Romania .ce trebuie da fac sa fie tot inregula?unde trebuie sa platesc impozite/ taxe?
george-neagu, moderator