Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinte de vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinte de vechime

Daca firmele unde am lucrat sau desfiintat cum pot obtine adeverinte de vechime ?
Trebuie sa va adresati celor care au preluat activele fostelor firme/ arhivele acestora. In judete sunt inregistrate la Registrul comertului firme specializate in gestionarea de arhive, contracost. La Arhivele nationale din judet pot exista arhive preluate de la firmele disparute/ inchise.