Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Incompatibilitate functionar public
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Incompatibilitate functionar public

Buna ziua! Sunt functionar public si membru CECCAR activ - tin evidenta contabila pentru agenti economici din mediul privat care nu au relatii cu statul. Imi spuneti va rog daca ma aflu in situatii de incompatibilitate? Multumesc frumos!
tudor16, utilizator
Ce functie ocupati ca si functionar public?
Cornel Vasile, Consilier juridic
Buna seara! Ocup functie de executie la Serviciul Buget.
Nasol.da ti demisia dintr o parte ca te prind astia::))))

tudor16 a scris:

Buna seara! Ocup functie de executie la Serviciul Buget.