Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Este Arhiepiscopia un Centru de Formare Profesionala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Este Arhiepiscopia un Centru de Formare Profesionala

Am incercat sa gasesc daca Arhiepiscopia Bucurestilor este in masura sa emita certificate de calificare in meseria de electrician.
Am nevoie de un electrician calificat pentru lucrari de reparatii in subsolul blocului si s-a prezentat cineva cu o diploma de calificare emisa de Arhiepiscopie in anul 2010.
Poate Arhiepiscopia Bucurestilor sa fie un centru de formare profesionala.

Cred ca pe acest Forum cineva - Kokoshmare - a dat un raspuns destul de concludent :
[ link extern ] /

De asemenea, daca doriti intrebati la ANC - Autoritatea Nationala pentru Calificari
[ link extern ] /