Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Modificari contrib prnsie anticipats
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Modificari contrib prnsie anticipats

Exista oug care nu mai permite plata contrib la pensie anticipata ?
Nu stiu la ce va referiti.
-Se pot face contracte de asigurare sociala cu casele locale pentru completarea stagiului pentru orice fel de pensie.
-Se poate cumpara vechime in munca pana la finalul acestui an.
Multumesc.