Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii topic citit/necitit
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

topic citit/necitit

nu stiu de ce , dar de catva timp topicurile citite de mine raman in continuare galbene, nu se mai albesc ca inainte.

am gasit un topic asemanator al d-lui Valeriu, am intrat in tools, am dat delete cookies, dar nu s-a intamplat nimic.....
ADRIANA PRICOPE, Avocat
Buna ziua,
Cred ca ar fi bine sa luati legatura cu unul dintre administratori...;)
Buna ziua, imi puteti da un link unde apare problema? M-ar ajuta mult sa aflu ce se intampla.

Va multumesc
Multumesc, imi puteti preciza si unul din subiectele care raman ca fiind necitite?
in link-ul din mesajul anterior sunt doua topicuri care apar necitite, de fapt le-am citit pe amandoua...acest topic si cel cu mesajele care nu se mai opresc

in link-ul de mai jos
www.avocatnet.ro/content/for...
dau cu titlu de exemplu topicuri pe care le-am citit in intregime, pagina cu pagina:
Vanzare teren pe Luna / Marte '' LEGAL SAU TEAPA ?
Speta '' CU FILMAREA ''
Trei asociati - Trei administratori
Sediu firma.

ADRIANA PRICOPE, Avocat