avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1832 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii topic citit/necitit
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

topic citit/necitit

nu stiu de ce , dar de catva timp topicurile citite de mine raman in continuare galbene, nu se mai albesc ca inainte.

am gasit un topic asemanator al d-lui Valeriu, am intrat in tools, am dat delete cookies, dar nu s-a intamplat nimic.....
Ultima modificare: Luni, 19 Octombrie 2009
ADRIANA PRICOPE, Avocat
Cel mai recent răspuns: ADRIANA PRICOPE , Avocat 16:18, 19 Octombrie 2009
Buna ziua,
Cred ca ar fi bine sa luati legatura cu unul dintre administratori...;)
Buna ziua, imi puteti da un link unde apare problema? M-ar ajuta mult sa aflu ce se intampla.

Va multumesc
Multumesc, imi puteti preciza si unul din subiectele care raman ca fiind necitite?
in link-ul din mesajul anterior sunt doua topicuri care apar necitite, de fapt le-am citit pe amandoua...acest topic si cel cu mesajele care nu se mai opresc

in link-ul de mai jos
www.avocatnet.ro/content/for...
dau cu titlu de exemplu topicuri pe care le-am citit in intregime, pagina cu pagina:
Vanzare teren pe Luna / Marte '' LEGAL SAU TEAPA ?
Speta '' CU FILMAREA ''
Trei asociati - Trei administratori
Sediu firma.


Ultima modificare: Luni, 19 Octombrie 2009
ADRIANA PRICOPE, Avocat

Alte discuții în legătură

Topic necitit/citit Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Ajutati-ma si pe mine, va rog! Dupa ce citeam un topic, dreptunghiul galben (topic necitit) se facea alb (topic citit). Acum nu se mai face alb. Ce si cum sa ... (vezi toată discuția)
Administrator de site elga50 elga50 Ajutoooor!!! Nu e niciun administrator de site care sa se priceapa la soft ca m-au innebunit patratelele galbene care nu se mai decoloreaza. (vezi toată discuția)
Topic citit/ necitit Gratiela Ratiu Gratiela Ratiu De ceva timp nu mai pot sa vad daca am citit sau nu un subiect, pentru ca raman toate \'galbene\'. De ce? (vezi toată discuția)