Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Spor inclus in salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Spor inclus in salariu

Buna ziua, de curand firma la care lucrez a majorat salariul cu o suma care cica sa acopere impozitul platit de ei. Intrebarea mea este daca salariu meu brut era 2250(1650 salariu de baza +600 spor de frig 2-4 grade) nu ar fi trebuit ca de la 1 ianuarie 2018 sa fie 1950 salariu de baza+600 spor de frig 2-4 grade si plus acea suma care sa acopere impozitul?
mihaitoader7, utilizator