Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Conflict de interese
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Conflict de interese

Primarul este suspendat (demis) pentru incompatibilitate . Viceprimarul ii preia atributiile dar sotia este angajatul Primariei. Intra in conflict de interese?
Chiar nu stie numeni?
nu
Agentia Nationala de Integritate