Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu Medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu Medical

Buna ziua, am avut CM din data de 22.01-26.01 (5 zile). La munca pe grafic si pe pontaj am fost trecut doar 4 zile deoarece pe data de 24 a fost liber.
Intrebare : eu muncesc in program tura ( zi, noapte, si weekend ).Este corect cum am fost pontat? Zilele libere nu se poteaza cu 8h ( CM )?
Multumesc.
Andreiush, utilizator