avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1873 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Specimen de semnătură electronică
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Specimen de semnătură electronică

O Bancă comercială poate obliga un client-persoană fizică să dea specimen de semnătură electronică împotriva voinței lui?

Alte discuții în legătură

Specimen de semnatura Garname Garname Pentru depunerea unei unei sume de bani reprezentand rata lunara a creditului unei alte persoane este legal sa se ceara completarea unui specimen de semnatura ... (vezi toată discuția)
Incident bancar sau nu stiu cum sa il numesc va rog ajutor steffx steffx Buna seara. numele meu este Stefan si am o problema grava zic eu cu care doresc sa ma duc in instanta. In 2003 am infiintat un SRL impreuna cu fosta ... (vezi toată discuția)
Unicitate semnatura (specimen de semnatura) Georgelius Georgelius Buna dimineata, Presedintele Consiliului de Administratie din cadrul societatii pe care o reprezint, are pentru aceasta societate drept de semnatura in ... (vezi toată discuția)