Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbrul de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbrul de mediu

Salut am o întrebare am dat în judecata statul ptr timbrul de mediu printr un avocat și am câștigat .iar anaful a făcut recurs ,acum eu trebui abia avocatul meu sa meargă în instanță, din nou ptr a da definitiv .întrebarea este avocatul îmi mai cere bani acum ptr a baga din nou dosarul la tribunal?
Soaretiberiu, utilizator