avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 949 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbrul de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbrul de mediu

Salut am o întrebare am dat în judecata statul ptr timbrul de mediu printr un avocat și am câștigat .iar anaful a făcut recurs ,acum eu trebui abia avocatul meu sa meargă în instanță, din nou ptr a da definitiv .întrebarea este avocatul îmi mai cere bani acum ptr a baga din nou dosarul la tribunal?
Ultima modificare: Vineri, 2 Februarie 2018
Soaretiberiu, utilizator

Alte discuții în legătură

Timbrul de mediu Soaretiberiu Soaretiberiu Salut am și eu o întrebare am dat în judecata ptr timbrul de mediu și am câștigat dar anafura a făcut recurs , inrebarea este mai plătesc ceva la ... (vezi toată discuția)
Timbrul de mediu Soaretiberiu Soaretiberiu Salut am și eu o întrebare am dat în judecata ptr timbrul de mediu și am câștigat dar anafura a făcut recurs , inrebarea este mai plătesc ceva la ... (vezi toată discuția)
Taxa auto costica_1966 costica_1966 am o masina adusa din U.E ptr care am dat statul in judecata ptr inmatricularea fara plata taxei auto .Primul proces la tribunalul buzau l-am castigat pe 10 ... (vezi toată discuția)