Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am o întrebare - recuperare permis
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Am o întrebare - recuperare permis

Acum un an am condus o mașină cu numere expirate.. iar pe 24.11.2017 am primit de la procuror renunțare la urmărire penală.. Am fost la poliție cu foaia si mi-a zis ca mai trebuie sa primesc o confirmare de la judecatorie.. intrebarea este.. cat durează sa vina ca acum pe 24 februarie se fac 3 luni de când am primit renunțarea de la procuror și vreau sa imi iau si eu permisu si sa termin odata cu asta.
Manuela Rășină, administrator