Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pensie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pensie

Salut am și eu o întrebare exista vreo lege de pensionare dacă se pun copiii sau dacă ieși mai devreme .mama are 8 copii Mulțumesc!
Pana in prezent nu exista asa ceva reglementat in legislatia referitoare la pensii.