avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 809 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recuperare vechime
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recuperare vechime

Bună ziua! Între anii 1984 și 1990 am lucrat că frizer în cadrul CPADM in comuna Dracsănei jud.Teleorman .Numele meu era Scăeteanu Olguța.Cum pot recupera acești ani de vechime? Eram încadrată. la articolul 101.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:43, 5 Februarie 2018
Incercati la Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Teleorman
Adresa: Şos. Turnu Magurele nr.5, Alexandria, jud. Teleorman, cod 140003
Telefon : 0247/312.669
E-mail: teleorman@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Întrebare deschisa. bună ziua. va rog sa mi spuneți unde ma pot adresa, pentru ... Nicolescu viorel Nicolescu viorel Bună ziua. Va rog sa mi spuneți unde ma pot adresa, pentru arhiva I. A. P. L. Alunis și C. P. A. D. M. Măgurele în vederea întocmirii dosarului de ... (vezi toată discuția)
Adeverinta grupa a ii a de munca mison mison Buna ziua, In vederea intocmirii dosarului de pensionare, am nevoie de adeverinta grupa a II a de munca pentru perioada 05.12.1983-01.03.1989 unde am lucrat ... (vezi toată discuția)
Pensionare alinutza24bella alinutza24bella Buna ziua Unde as putea gasi arhiva I.A.S. Zimnicele,jud.Teleorman,pentru a obtine o adeverinta pentru tatal meu care trebuie sa se pensioneze si ii mai ... (vezi toată discuția)