Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recuperare vechime
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recuperare vechime

Bună ziua! Între anii 1984 și 1990 am lucrat că frizer în cadrul CPADM in comuna Dracsănei jud.Teleorman .Numele meu era Scăeteanu Olguța.Cum pot recupera acești ani de vechime? Eram încadrată. la articolul 101.
Incercati la Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Teleorman
Adresa: Şos. Turnu Magurele nr.5, Alexandria, jud. Teleorman, cod 140003
Telefon : 0247/312.669
E-mail: teleorman@arhivelenationale.ro