Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverinta grupa a II a de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverinta grupa a II a de munca

Buna ziua,
In vederea intocmirii dosarului de pensionare, am nevoie de adeverinta grupa a II a de munca pentru perioada 05.12.1983-01.03.1989 unde am lucrat in cadrul IAS SCHELA, jud. Teleorman, unitate care a avut ca lichidator judiciar pe dl. Dimofte Octavian. In urma contactarii telefonice, lichidatorul judiciar mi-a raspuns ca nu detine nici un act al respectivei societati. Cum trebuie sa procedez in acest caz? Va multumesc
Intrebati la Direcţia Judeţeană a Arhivelor Naţionale Teleorman
Adresa: Şos. Turnu Magurele nr.5, Alexandria, jud. Teleorman, cod 140003
Telefon : 0247/312.669
E-mail: teleorman@arhivelenationale.ro