avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1481 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Scoala de soferi
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Scoala de soferi

Bună ,am o intrebare in data de 26.01.2018 m-am inscris la scoala de soferi,am facut testul psihologic,am platit integral toata suma,acum din motive personale vreau sa renunt,imi pot recupera banii,tin sa anunt nu am primit chitanta si plus ca contractul de inscriere nu are stampila si semnatura directorului...azi i-am spus off-ul meu instructorului( fiind director) si a zis ca nu imi pot recupera nimic.. Tin sa precizez ca nu am facut legislatie,nu am condus...Va multumesc pt timpul acordat si intelegere! O seara buna!

Alte discuții în legătură

Reziliere contract scoala de soferi 51971 51971 Bună seara. In februarie 2020 băiatul meu s-a inscris la o școală de soferi unde a dat un avans de 550 din totalul de 1900. A facut fișa medicală cu ... (vezi toată discuția)
Probleme cu scoala de soferi AndreiIonescu0405 AndreiIonescu0405 Buna ziua. Vă rog din suflet sa ma ajutați. Pe data de 21.12.2018 m-am înscris la o scoala de șoferi foarte veche și renumită de la mine din zonă. ... (vezi toată discuția)
Plangere scoala de soferi ContSters308212 ContSters308212 Nu stiu daca s-au mai postat intrebarile aceastea ,da va rog sa-mi raspundeti: Care-i institutii pot reclama scoala de soferi la care m-am inscris, ... (vezi toată discuția)