Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Avans nerambursabil
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Avans nerambursabil

Buna seara! Am dat comanda de niste produse si mi s a perceput avans. Dupa multe amanari si minciuni, persoana respectiva a spus ca nu mi mai da nimic si nici avansul nu il mai da inapoi. La cine pot apela pentru recuperarea avansului? Multumesc
Marinescu1992marinescu, utilizator
Puteti apela atat la instanta de judecata cat si la Parchet formuland o plangere .

La politie nu as rezolva nimic, nu?
gi-jane2, moderator