Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... proba pentru testarea rationamentului logic
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

proba pentru testarea rationamentului logic

spuneti-mi, va rog ce parerea aveti despre aceasta proba necesara pentru intrarea in Magistratura,si ce putem face pentru a o elimina?
vreau si eu sa-mi explice cine stie de ce la testul logic din septembrie 2005, la punctul 26 varianta de raspuns a fost A?
multumesc, am gasit singura logica.:D